8 9 10 11 12 13 14

 
دستگاه مغناطیس کننده آب کشاورزی صبا مخصوص آبهای با EC کمتر از 4000

 

با نصب آسان ، مصرف برق کم ، قیمت مناسب ، بدون اضافه یا کم کردن مواد به آب آبیاری و فاقد هزینه نگهداری افزایش راندمان تولید را تجربه کنید .
انرژی حاصل از دستگاههای صبا ، روی آب اثر  گذاشته و باعث تغییر در ساختار و شکل ملکولی آب شده و در نتیجه خواص فیزیکی آب از جمله دما ، وزن مخصوص و کشش سطحی را دستخوش تغییرات جدی می کند ، که نتیجه این تغییرات ، افزایش قدرت ترکیب شوندگی آب و افزایش قدرت نفوذ پذیری آن می باشد .
با وجود آب مغناطیس شده در مجاورت ریشه ، مواد معدنی و عالی موجود در خاک برای گیاه قابل دسترس تر می شوند که در نتیجه فرآیند فتوسنتز بهتر انجام شده و شادابی ، رشد سریعتر و یکدست شدن محصولات را بدنبال دارد . افزایش قدرت جذب مواد معدنی و آلی موجود در خاک ، کاهش لزوم استفاده از کود را میسر می سازد .
بالا رفتن قدرت حلالیت آب باعث افزایش قدرت انتقال کاتیونها و آنیونها از خاک به ریشه و پس از آن افزایش سرعت حرکت مواد در داخل آوندهای گیاه می شود که خود موجب بالا رفتن راندمان تولید می گردد .
آب مغناطیس شده دارای مولکولهای کوچک تری است که در نتیجه افزایش قدرت جذب و افزایش توانایی جذب آب توسط گیاه ، کارایی مصرف آب نیز افزایش می یابد به این معنی که آب راحتتر و سریعتر در خاک نفوذ کرده و از تبخیر سطحی کاسته می شود .
با قرار گرفتن آب مغناطیس شده در مجاورت خاک ، انرژی ذخیره شده در آب ، به خاک منتقل شده وموجب نرمتر شدن بافت خاک می گردد و به مرور موجبات اصلاح خاک را فراهم می آورد . به طور خلاصه نتایج حاصل استفاده از آب مغناطیس شده به اختصار به شرح ذیل می باشد :
1-کاهش مصرف آب آبیاری و کود مصرفی
2-زود رس شدن و یکدست شدن محصولات
3-افزایش مقاومت گیاه در مقابل آفات  
4-اصلاح خاک

نکته: برای مشاهده تصاویر دستگاه (مخصوص آب شیرین) و رزومه به گالری تصاویر و برای دیدن فیلم ها به گالری فیلم مراجعه فرمایید.

کاربر گرامی : لطفاً قبل از تماس با کارشناسان فروش ، توضیحات ارائه شده را مطالعه و فرم زیر را تکمیل ، ارسال نمائید .

(تکمیل فرم الزامیست )

فرم دریافت مشاوره


نتیجه بررسی فرم طی 3 روز کاری اعلام می گردد .
 سپاس از توجه شما

 


 
اثر آب مغناطیسی بر جوانه زنی و خصوصیات رشد اولیه بذر گوجه فرنگی

فایل پژوهش را دانلود کنید 

نتایج بدست آمده در این پژوهش نشان می دهد
که استفاده از آب مغناطیسی می تواند نقش موثري در انواع شاخص هاي جوانه زنی و رشد اولیه گیاهچه گوجه فرنگی داشته باشد. در هر دو رقم مورد استفاده گیاهان آبیاري شده با آب مغناطیسی در مقایسه با شاهد سرعت جوانه زنی بالاتري نشان دادند. گیاهچه هاي اولیه نیز داراي میزان کلروفیل و سبزینگی بهتري بودند. همچنین طول برگ و وزن تر و خشک اندام هوایی گیاهان تحت آبیاري مغناطیسی نسبت به گیاهان شاهد بطور قابل ملاحظه اي با گیاهان شاهد تفاوت نشان دادند. البته این پژوهش می تواند زمینه تحقیقات تکمیلی با انواع مختلف گیاه و حتی در شرایط مناسب و نا مناسب آبی و خاکی در مزرعه باشد.

   
کشاورزی و باغداری
گلخانه
سوالات رایج
انتخاب محل مناسب نصب
بروشور